Neste runde med babysang starter tirsdag 20. oktober.
Det blir oppstart av nye grupper tirsdag 20. oktober, en gruppe kl. 10.00, en gruppe kl. 11.00 og en gruppe kl. 12.00. Om det er fullt på alle gruppene, men man kan sette seg på venteliste. Det gjør man også i registreringsskjemaet, se link lengre nede.
Høstens datoer (allerede i gang):
18. august
25. august
15. september
22. september
29. september
13. oktober
Neste gruppe:
20. oktober
27. oktober
3. november
10. november
17. november
24. november
Påmelding i skjemaet her (Åpnes 22. sept kl. 15.00): Påmelding babysang
Babysang samlingene vil tilpasses alderen på de som melder seg på.
Etter sangstunden spiser vi lunsj sammen.
Egenandel for hele kurset: 100,-
Babysang er en del av menighetens trosopplæring. Vi starter med en sangstund som varer ca. 40 min.
For noen er kanskje babysang velkjent, for andre et nytt begrep.
På babysang hos oss bruker vi både kjente og nye sanger, rytmer, regler og visuelle uttrykk for å stimulere til musikkglede og utvikling hos barnet. Gjennom sangen styrkes forholdet mellom foreldre og barn, barnet får muligheten til å oppdage melodier og rytmer og utviklet sansene.
Noen synes nok at det er uvant å være med å synge, og det er helt greit. Vi har ikke noe krav om at alle må synge når de er med på babysangkurs, men vi ønsker å oppfordre deg til å synge for barnet ditt fordi barnet liker å høre din stemme og synes det er fint å høre på!
Kontakt:

Trosopplærer
Janne Kristine Haukelid Berge
51 84 04 00
45 25 04 70
Send e-post